Ziņas » Jaunumi
Eksplodējot granātai mugursomā, Austrumukrainā gājis bojā skolēns
TVNET, 22.maijs 22:55:55
Eksplodējot granātai pusaudža mugursomā, skolēnu autobusā Austrumukrainā otrdien gājis bojā viens skolēns un trīs ievainoti, paziņojušas prokrievisko kaujinieku iestādes, kas notikušo nodēvējušas par negadījumu.
Lasīt vēl...

Privātas lidmašīnas avārijā Tegusigalpas lidostā ievainoti seši cilvēki
TVNET, 22.maijs 22:45:45
Avarējot privātai lidmašīnai, lidostā Hondurasas galvaspilsētā Tegusigalpā otrdien cietuši vismaz seši cilvēki, ziņo mediji.
Lasīt vēl...

Ukraina izmēģina no ASV iepirktās prettanku raķetes
TVNET, 22.maijs 22:00:00
Ukraina otrdien izmēģinājusi prettanku raķetes «Javelin», ko nesen iegādājās no ASV.
Lasīt vēl...

ANO cilvēktiesību komisārs pauž bažas par ksenofobijas izplatīšanos Eiropas tradicionālajās partijās
TVNET, 22.maijs 21:29:29
Naids pret ārzemniekiem vairs nav raksturīgs tikai populistiem, bet ir izplatījies arī Eiropas tradicionālajās partijās, otrdien Vīnē brīdinājis ANO cilvēktiesību augstais komisārs Zeids Raads al Huseins.
Lasīt vēl...

VBTAI bērnunamu «Stikli» atzinusi par neatbilstošu vietu bērnu attīstībai
TVNET, 22.maijs 21:06:06
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) atzinusi, ka Ventspils novadā esošais bērnunams «Stikli» nav piemērota vieta bērnu pilnvērtīgai attīstībai un iekļaušanai sabiedrībā, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums «Panorāma».
Lasīt vēl...

Zakerbergs sola EP deputātiem izmaiņas «Facebook»
TVNET, 22.maijs 20:50:50
Sociālā tīkla «Facebook» vadītājs Marks Zakerbergs, tiekoties ar Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem, atvainojies par kļūdām, ko viņa uzņēmums pieļāvis saistībā ar datu drošību, un paudis apņēmību veikt izmaiņas sociālajā tīklā.
Lasīt vēl...

Lai aprēķinātu ST lēmuma ietekmi, slimnīcām lūgts sniegt datus par virsstundas strādājošajiem mediķiem
TVNET, 22.maijs 20:40:40
Veselības ministrija (VM) uzdevusi slimnīcām sniegt informāciju par to, cik daudz mediķu tajās strādā virsstundas un, kādas ir iespējas ar esošajiem cilvēkresursiem nodrošināt pakalpojumus normālā darba laika ietvaros, pēc tikšanās ar slimnīcu pārstāvjiem teica veselības ministre Anda Čakša (ZZS).
Lasīt vēl...

Policija īsteno projektu pārrobežu sadarbības uzlabošanai darbā ar dienesta suņiem
TVNET, 22.maijs 20:20:20
14.jūnijā plkst.11 Jelgavā, viesnīcā «Zemgale», notiks preses konference, kurā tiks prezentēts projekts «Latvijas un Lietuvas policiju K9 kapacitātes stiprināšana Latvijas un Lietuvas pierobežas teritorijās» pārrobežu sadarbības uzlabošanai darbā ar dienesta suņiem, informēja Valsts policijas (VP) Galvenās administratīvās pārvaldes Projektu nodaļas vecākā speciāliste Jeļizaveta Šibatovska.
Lasīt vēl...

Tramps pieļauj, ka samitu ar Kimu Čenunu nāksies atlikt
TVNET, 22.maijs 20:01:01
ASV prezidents Donalds Tramps otrdien pieļāvis, ka tikšanās ar Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu var nenotikt jūnijā, kā plānots, bet vēlāk.
Lasīt vēl...

Valsts prezidents akreditē Panamas, Kambodžas un Dienvidkorejas vēstniekus
TVNET, 22.maijs 19:47:47
Valsts prezidents Raimonds Vējonis otrdien svinīgā ceremonijā darbam Latvijā akreditēja Panamas, Kambodžas un Dienvidkorejas vēstniekus, informēja Valsts prezidenta kancelejā.
Lasīt vēl...

Šodien Rīgā
  • °C

    Vējš: m/s
» Latvijā   » Eiropā