Palīdzība

Kāpēc man kļūt par boon lietotāju?

boon.lv ir portāls, kurš piedāvā unikālu programmu, kur lietotāji var veidot savu unikālo ģimenes ciltskoku, un veikt sociālo komunikāciju izmantojot internetu bezmaksas. Tas ir balstīts uz meklēšanas tehnoloģiju un piedāvā šādas priekšrocības:

 • veidot unikālu savas ģimenes ciltskoku;
 • apvienot radniecīgus ciltskokus tā izveidojot pilnīgāku radniecības ainu;
 • komunicēties ar radiem un draugiem sev vēlamā veidā gan vēstuļu, gan sazvanoties bezmaksas;
 • pievienot bildes un video;
 • piedāvājam bezmaksas TV, Radio un Spēles;
 • un vēl ļoti daudz noderīgu lietu;
Mēs turpinām darbu pie boon.lv pilnveidošanas, tādēļ mēs palaikam varētu lūgt jūsu komentārus un ieteikumus. Mēs ceram, ka Jums iepatiksies boon.lv programma. Mums tā patīk. Turklāt tā ar katru dienu kļūst vēl labāka.

Kā piereģistrēties boon.lv?

 

Atver reģistrācijas formu, kas ir izvietota virs paroļu lodziņiem ! Aizpildiet laukus ar prasīto informāciju. Skype lodziņa ievadiet Jūsu skype lietotāja vārdu! Detalizētāku informāciju par skype skatīt pie www.skype.com.
Veicot reģistrāciju, reģistrācijas lapa paries automātiski uz sakuma lapu, un Jūsu apstiprinājuma vēstule tiks nosūtīta uz Jūsu minēto e-pasta adresi, no kurienes, caur linku varēsiet aktivizēt sava profila lapu.

Cik privāts ir mans profils?

Jusu profilu, un tā informāciju(bildes,video, u.c.) var apskatīt jebkurš šī portāla reģistrēts lietotājs, izņemot tādas privātas lietas - kā ciltskoks! Ciltskoku var apskatīt vienīgi Jūsu draugu lokā esošie cilvēki un radinieki, kas pievienoti Jūsu aktīvajam ciltskokam!
Tādas kontaktformas kā skype lietošana (skatīt skype iespējas) un vēstules būs pieejamas visiem lietotājiem, kurus Jūs neesiet bloķējis!

Kā Jūsu profils tiks aktivizēts?

Pēc reģistrējoties tiks nosūtīta vēstule - apstiprinājuma vēstule.
Uz e-pastu Jūs saņemsiet Jūsu jauno paroli, piemēram, ja Jūs būsiet aizmirsis savu lietotāja paroli un netiksiet savā profilā !
Laiku pa laikam tiksiet informēti par portāla jaunumiem un iespējām.

Vai Boon.lv ir par brivu?

Šis ir viens no dažiem portāliem, kurš piedāvā grandiozas iespējas par brīvu! Jamaksā ir vienīgi par extrām, boon.lv Jums piedāvā albumu ar 50 bilžu un video vietām par brīvu, albumu papildināšana vēl par 50 bilžu vietām ir maksas pakalpojums.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc es nevaru ielogoties pēc reģistrācijas?

Tu neesi apstiprinājis reģistrāciju.
Ja tu esi nesen piereģistrējies, tad apstiprinājums ir nosūtīts uz Jūsu reģistrācijā minēto e-pasta adresi, kur jāaktivizē Jūsu profils, nospiežot uz attiecīgo linku.

Ko darīt, ja ielogošanās parole ir aizmirsta?

Ielogošanās lapā, ir redzama izvēlne - Aizmirsi paroli? Spied šeit...
Parādīsies lauks, kur tiks prasīts Jūsu e-pasts, un uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta Jūsu esošā  parole!

Kur lai nomainu savu profila bildi?

Profila bildes ievietošana un maiņa ir atrodama atverot izvēlni “mans profils” kaukā „bilde”, lai bilde tiktu pievienota vai nomainīta Jums beigās jāpiespiež izvēlne labot, un Jūsu izmaiņas būs veiktas.

Kā izdzēst savu lietotāja profilu no boon.lv?

Atver “mans profils” izvēlni, kas redzama pie Jūsu profila bildes, un atvērtās lapas apakšā Jūs redzēsiet izvēlni sarkana krustiņa izskatā.

Kam domāta skype ikoniņa zem personas profila?

Mūsu portāls ir īpašs ar to, ka mūsu portālā esošajiem lietotājiem tiek dota iespēja sazvanīties.
Ja ir redzama skype ikoniņa zem personas profila bildes, tas nozīmē, ka šis lietotājs ir aktivizējis savu skype lietotāja vārdu un uzspiežot uz konkrētās personas profila skype ikonas, Jūs pa tiešo sazvanīsieties ar konkrēto personu.

Neesmu skype lietotājs, kā es varu par to kļūt?

Atverot „mans profils” ir lauks kur jāievada Jūsu skype vārds, tā kā Jūs vēl neesiet aktivizēts skype lietotājs, tad spiediet uz skype ikonas, un Jūs automātiski nonāksiet skype reģistrācijas mājas lapā! Skype piedāvāiespēju lēti zvanīt uz fiksētajiem un mobilajiem tālruņiem it sevišķi, ja tie atrodas ārzemēs. SkypeOut izejošie zvani ir lielisks un lēts veids, kā zvanīt uz fiksētajiem un mobilajiem tālruņiem tieši no Skype.

Kur uzdot savus radušos jautājumus par portālu boon.lv?

Jautājumus publiskai apspriešanai variet ievietot domubiedru grupā boon vai zvaniet mums… (skype name : boon.lv)

Esi ko atradis, pazaudējis?

Sadaļā “palīdzi” Jūs varēsiet ievietot sev aktuālo informāciju, par nozaudētu vai atrastu mantu, dzīvnieku vai ko citu, ko kāds cilvēks jau atradis un ar portāla starpniecību vēlas informēt, lai nodotu mantu īstajam īpašniekam!

Kā izveidot savu ceļojuma aprakstu?

Ieejot ceļojumu sadaļā, labajā malā ir links "Pievienot jaunu ceļojumu". Nospiežot uz linka parādīsies lauki, kurā jāizvēlas valsts, ar ko Jums asociējas šis ceļojums, un ceļojuma nosaukumu. Šeit jau Jūs varat pievienot visas ceļojuma vietas, pieturas punktus, un citas interesantas vietas, kas Jūsu ceļojuma kartē tiks savienotas ar nepārtrauktu līniju, parādot ceļojuma maršrutu. Veidojot ceļojuma pieturas punktu, vajag izvēlēties valsti, apdzīvotas vietas nosaukumu, ja mūsu datu bāzē būs šāda vieta, tad zemāk parādīsies vietu nosaukumi, nospiežot uz tās, Jūs to izvēlēsieties kā pareizo, tādejādi atzīmējot kartē punktu ieliekot koordinātes. Ja mūsu datu bāzē nebija šādas apdzīvotas vietas, nevajag satraukties, atstājiet savas vietas nosaukumu un ieklikšķiniet kartē, kur aptuveni šī vieta atrodas.
Jums vēl vajadzēs pievienot nosaukumu, ar ko Jums saistās šī vieta, un apraktu. Jums ir iespēja pievienot vairākas bildes ceļojumam, izvēloties bildi tā tiks uzreiz ielādēta uz servera. Tagad Jums jāspiež "Pievienot" un viens pieturas punkts ir pievienots, lai pievienotu vēl vienu, spiediet uz "Pievienot ceļojuma pieturas punktu".

Kā labot savu ceļojuma aprakstu?

Ieejot ceļojumu sadaļa, labējā malā ir Jūsu ceļojumu saraksts. Izvēlieties to. Apraksta apakšā ir links "Labot ceļojumu", nospiediet uz tā. Te viss ir tāpat kā pievienojot. Der tikai atcerēties, ka pievienojot attēlu, tas tiek ielādēts uz mūsu servera, bet vēl netiek pievienots ceļojumam, ir obligāti jānospiež poga "Labot".

Kā izdzēst ceļojumu?

Lai izdzēstu ceļojumu, Jums jāpaņem "Labot ceļojumu" un tur lapas apakšā būs links "Dzēst visu ceļojumu". Dzēšot ceļojumu, Jums tiks pārprasīts, vai tiešām to darīt.

 

Televīzija un radio

Interneta Radio un Televīziju varēsi skatīties sadaļā „Izklaide”, ja datorā ir instalēts Windows Media Player
Atceries, ka dažas no radiostacijām skan tikai noteiktos laikos... dažas kādu laiku var neskanēt vispār... Spied uz savu iemīļotāko radiostaciju un klausies online!
Atceries, ka dažas interneta TV var nestrādāt serveru pārslodzes dēļ, kad ir pieslēgušies maksimums atļauto lietotāju!

Ciltskoks
Kā apvienot ciltskokus?

 1. Ja Jūs vēl neesat reģistrējies, un Jums ir pienācis e-pasts ar uzaicinājumu pievienoties kokā, apstiprinot reģistrāciju Jūs tiekat automātiski pievienots ciltskokā.
 2. Ja Jūs jau esat reģistrējies portālā:
  Skatīt video "Kā izveidot ciltskoku?".
  1. Pirmo reizi atverot ciltskoka sadaļu, tajā var parādīties Jūsu vārds un uzvārds, ja kāda ciltskokā ir cilvēks ar šādu vārdu un uzvārdu. Lai pārbaudītu, vai šis cilvēks esat Jūs, nospiediet uz atrastā vārda un uzvārda. Ja Jums šķiet, ka šī persona atbilst Jūsu datiem, Jūs varat nosūtīt uzaicinājumu cilvēkam, kas šo profilu ir izveidojis. Ja uzaicinājums tiks apstiprināts, tad Jūs pievienosieties šim ciltskokam.
  2. Ja Jūsu vārds netika atrasts starp portāla profiliem, vai arī neviens no profiliem neatbilst Jums, variet veidot ciltskoku ar savu profilu, turpinājumā ievadot savu vecāku vārdu uzvārdu. Tiek izvadīti meklējumu rezultāti attiecībā uz Jūsu vecākiem, kur arī variet izvēlēties jau esošu profilu, vai arī veidot savu vecāku profilu. Izvēloties vienu no esošajiem portāla profiliem, tiek nosūtīts uzaicinājums pievienoties kokam, tam cilvēkam kas šo profilu ir izveidojis. Kad uzaicinājumu apstiprinās, Jūsu koki tiks apvienoti.
  3. Ja tika izveidots paša veidots mātes vai tēva profils, turpinājumā ir jāievada vecvecāku vārds, uzvārds. Tiek izvadīti meklējumu rezultāti attiecībā uz Jūsu vecvecākiem, kur arī variet izvēlēties jau esošu profilu, vai arī veidot savu vecvecāku profilu. Izvēloties vienu no esošajiem portāla profiliem, tiek nosūtīts uzaicinājums pievienoties kokam, tam cilvēkam kas šo profilu ir izveidojis. Kad uzaicinājumu apstiprinās, jūsu koki tiks apvienoti.
 3. Ir iespēja apvienot ciltskokus nosūtot uzaicinājumu:
  Izvēloties savā izveidotajā ciltskokā personu un saiti - "labot radinieku", variet nosūtīt šai izvēlētajai personai uzaicinājumu uz e-pastu. Apstiprinot uzaicinājumu un reģistrējoties portālā šī persona automātiski tiks pievienota jūsu ciltskokam. Ja persona jau ir reģistrējusies portāla, uzaicinājums tiks nosūtīts uz portāla sadaļu - uzaicinājumi.
 4. Apvienot ciltskokus var, pievienojot jaunu radinieku(brālis, māsa, dzīvesbiedrs, mātes brālis u.c.). Pievienojot jaunu personu tiek izvadīti meklējumu rezultāti, ja šī persona ir atrasta portālā.
 5. Apvienot ciltskokus var arī pieņemot uzaicinājumus no citiem. Rūpīgi pārbaudiet vai šīs personas, kas sūta Jums uzaicinājumus, tiešām ir Jūsu radinieks, jo pretējā gadījumā tam var būt negatīvas sekas.

Veidojot ciltskokus kopā ir liela iespēja iepazīt radinieku radiniekus, kurus Jūs agrāk nemaz neesat pazinis...