Ziņas » Jaunumi
Zēhofers sola neatkāpties strīdā ar Merkeli par imigrācijas politiku
TVNET, Šodien 15:45
Vācijas iekšlietu ministrs Horsts Zēhofers paziņojis, ka neatkāpsies strīdā ar kancleri Angelu Merkeli par Vācijas imigrācijas politiku.
Lasīt vēl...

Jāņu rītā un dienā Austrumlatvijā pamatīgi līs
TVNET, Šodien 14:57
Līgo vakarā dažviet valstī vēl gaidāms īslaicīgs lietus no gubu mākoņiem, bet Jāņu rītā un dienā austrumu un centrālajos novados, sākot ar Latgali un Sēliju, ilgstoši līs, prognozē sinoptiķi.
Lasīt vēl...

Kanādas premjeram piespriež naudassodu par uzdāvinātu saulesbriļļu nedeklarēšanu
TVNET, Šodien 13:45
Kanādas parlamenta ētikas komisija piespriedusi naudassodu premjerministram Džastinam Trudo par interešu konflikta likuma pārkāpšanu, jo viņš nav deklarējis uzdāvinātas saulesbrilles.
Lasīt vēl...

Ministrs: Nevalstisko organizāciju imigrantu glābšanas kuģi var aizmirst par Itālijas ostām
TVNET, Šodien 13:25
Labdarības organizācijas, kuras Vidusjūrā glābj bēgļus, var aizmirst par imigrantu nogādāšanu Itālijas ostās, sestdien paziņoja Itālijas iekšlietu ministrs Mateo Salvīni.
Lasīt vēl...

Ņižņijnovgorodā aizlāpa bedri, kurā fotografējās futbola fani
TVNET, Šodien 12:45
Krievijas pilsētas Ņižņijnovgordas varasiestādes ļoti operatīvi reaģējušas uz sociālajos tīklos sacelto jautrību, ko izraisījuši Horvātijas un Argentīnas futbola fani, kas iekāpuši dziļā bedrē tieši ielas vidū, lai iemūžinātu savu klātbūtni Pasaules kausa izcīņā Krievijā. Bedre aizlīdzināta nepilnu 24 stundu laikā kopš fotogrāfiju publicēšanas internetā.
Lasīt vēl...

Aptauja: 65% iedzīvotāju Līgo svētkos cep šašliku
TVNET, Šodien 12:10
Šašliku Līgo svētkos cep 65% iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas «Kantar TNS» veiktā aptauja. Tikmēr 59% aptaujāto kurina ugunskuru, 44% iedzīvotāju apsveic Līgas un Jāņus, kā arī tikpat liels respondentu īpatsvars ēd vai gatavo Jāņu sieru.
Lasīt vēl...

Sencovs atteicies lūgt Putinam apžēlošanu
TVNET, Šodien 12:09
Krievijā ieslodzītais ukraiņu režisors Oļehs Sencovs atteicies lūgt Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam apžēlošanu, paziņojis viņa advokāts Dmitrijs Dinze.
Lasīt vēl...

Indijā izvarotas aktīvistes, kas protestēja pret cilvēku tirdzniecību
TVNET, Šodien 11:55
Džārkhandas štatā Indijas austrumos bruņoti vīri nolaupījuši, aizveduši uz džungļiem un izvarojuši piecas nevalstiskās organizācijas aktīvistes, kas uz ielas bija sarīkojušas teatralizētu priekšnesumu, protestējot pret cilvēku tirdzniecību.
Lasīt vēl...

Talibi sagrābuši gūstā 80 Afganistānas drošības spēku karavīrus
TVNET, Šodien 11:35
Talibu kaujinieki Afganistānas centrālajā Vardakas provincē pēc sadursmes saņēmuši gūstā vismaz 80 drošības spēku karavīrus, sestdien paziņoja amatpersonas. Talibu kaujinieki pēc īsas sadursmes ieņēmuši vismaz 14 kontrolpunktus, ziņo amatpersonas.
Lasīt vēl...

ASV sūta uz Ziemeļkoreju zārkus Korejas karā nogalināto amerikāņu karavīru pīšļu atgūšanai
TVNET, Šodien 11:20
Dienvidkorejas mediji sestdien vēsta, ka ASV armija plāno drīzumā nosūtīt uz Ziemeļkoreju 215 zārkus, lai Ziemeļkoreja varētu sākt 1950.-1953.gada Korejās karā kritušo amerikāņu karavīru mirstīgo atlieku nodošanas procesu.
Lasīt vēl...

Šodien Rīgā
  • °C

    Vējš: m/s
» Latvijā   » Eiropā